triangle shape for background

Otwieramy się na nowe!

13. edycja OKK! design zbliża się wielkimim krokami. Witamy ją nową, unikatową komunikacją wizualną. Projekt stworzyła agencja kreatywna Space Monkeys, we właściwym sobie, radosnym i nowoczesnym stylu.

OKK! design to wydarzenie wyjątkowe, przepełnione twórczą, pozytywną energią. Nowa komunikacja wizualna, zaprojektowana przez Marcela Marczuka z agencji kreatywnej Space Monkeys w pełni oddaje atmosferę wydarzenia i jest spójna z hasłem przewodnim: OTWÓRZ SIĘ NA NOWE. To właśnie nowości są tematem spotkania. Wykładom mentorów towarzyszyć będą dyskusje o koncepcjach projektowych, przegląd najnowszych trendów, odkrywanie młodych talentów oraz zmian zachodzących w designie i architekturze.

Geometryczne szaleństwo

Komunikacja wizualna 13. edycji OKK! design składa się z geometrycznych motywów i kontrastujących ze sobą kolorów. Granat, żółty i róż tworzą energetyczne połączenie, które przykuwa wzrok. W centrum znajduje się hasło przewodnie – „Otwórz się na NOWE!”. Po lewej umieszczone zostało stylizowane logo wydarzenia, a po prawej – najważniejsze informacje. Całość jest lekka, radosna i wyrazista.

Kosmiczne inspiracje

Agencja Kreatywna Space Monkeys stawia na nieszablonowe, odważne projekty. Specjalizuje się w projektowaniu komunikacji wizualnych, grafiki i stron internetowych dla firm. Zespół zajmuje się także doradztwem i opracowywaniem strategii brandingowych. Marcel Marczuk, założyciel i dyrektor kreatywny agencji jest absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej. Jego specjalnością są fantazyjne, nieszablonowe projekty w nowoczesnym, stylu. Podczas 13. edycji OKK! design, jako Gość Specjalny, opowie o znaczeniu komunikacji wizualnej w brandingu.

14.02.2018