triangle shape for background

Jadwiga Husarska-Sobina gościem specjalnym 14. OKK! design

Lista gości specjalnych 14. edycji OKK! design rozszerza się o kolejnego twórcę dobrego wzornictwa! To ceniona na całym świecie Jadwiga Husarska-Sobina – założycielka Husarska Design Studio.

Jadwiga Husarska-Sobina to specjalistka w dziedzinie projektowania produktu na potrzeby wdrożeń przemysłowych. Posiada międzynarodowe wykształcenie i doświadczenie – ukończyła Wydział Form Przemysłowych Krakowskiej ASP (gdzie obecnie pełni funkcję konsultantki), a także design w Lahti Institute of Design w Finlandii oraz na MOME w Budapeszcie. Projektuje dla tak znanych marek, jak: Gatta, Egzotech, Sansiwiss, Nowy Styl Groupe, Apus Sports oraz Paged S.A. Jej projekty dostępne są zarówno w sklepach na całym świecie, jak i w prywatnych kolekcjach. Założycielka Husarska Design Studio jest autorką ponad 80 wdrożeń rynkowych w różnych gałęziach biznesu!

Doceniana na całym świecie została laureatką wielu konkursów międzynarodowych, w tym m.in. RedDot 2017. Uhonorowano także jej wsparcie dla rozwoju marki WellDone na rzecz Fundacji Być Razem – otrzymała miano ?Anioła ekonomii społecznej? UNDP.

Inspirujący wykład Jadwigi Husarskiej uświetni 14. edycję OKK! design. Wydarzenie, którego hasłem przewodnim jest „reAKCJA!”, odbędzie się 10 września 2018 r. w warszawskiej przestrzeni Mysia 3. Serdecznie zapraszamy!

29.08.2018