triangle shape for background

Branża wnętrzarska w dobie pandemii. Robert Konieczny i Robert Majkut gośćmi webinaru OKK! design

W związku z epidemią koronawirusa wiele pracowni i biur architektonicznych przestawiło się na pracę  w trybie home office. Kontakty branżowe  zostały ograniczone do minimum, a niepewna przyszłość i perspektywa kryzysu gospodarczego zrodziły w wiele obaw w środowisku projektowym. Agencja OKK! PR, specjalizująca się w komunikacji marek wnętrzarskich oraz architektów postanowiła zorganizować cykl spotkań online, by wraz z przedstawicielami branży wymienić się doświadczeniami i sposobami radzenia sobie z nowymi wyzwaniami. Pierwszy webinar odbędzie się już 30 kwietnia!

Bezprecedensowa sytuacja, z jaką teraz  się  zmagamy, wymaga od architektów i designerów szczególnej elastyczności i kreatywności w działaniu. Po trzech dekadach bezprecedensowego wzrostu i rozwoju gospodarczego musimy zmierzyć się z kryzysem, jakiego dawno nie widzieliśmy. Wirus infekuje nie tylko ludzi, ale i biznes, zamrażając budżety projektowe lub znacznie je zmniejszając. Z dnia na dzień cała branża związania z projektowaniem i wyposażeniem wnętrz musiała dostosować się do nowej rzeczywistości, sięgając po nowatorskie narzędzia, weryfikując strategie i pomysły na kontynuację działalności. Ponieważ nigdy wcześniej nie mieliśmy z czymś podobnym do czynienia, trudno było liczyć na natychmiastowe wsparcie autorytetów, skuteczne narzędzia i gotowe rozwiązania.. Na dodatek przymusowy social distancing  spowodował brak kontaktu z innymi przedstawicielami branży.

Z myślą o branży i projektantach, którzy chcieliby dowiedzieć się, w jaki sposób architekci radzą sobie w dobie pandemii, jakie metody, narzędzia i działania mogą przynieść dziś efekty – agencja OKK! PR  zaprasza na webinarium ?OKK! design – branża wnętrzarska w dobie pandemii?. Pierwsze z cyklu spotkań online odbędzie się już 30 kwietnia 2020 r. Zaczynamy o godz. 11.00!

Panelistami webinaru będą największe autorytety branży architektonicznej:

  • Robert Konieczny – jeden z najbardziej utytułowanych polskich architektów,  właściciel biura KWK Promes, od 2012 roku niezależny ekspert Fundacji Miesa van der Rohe, Ambasador marki Geberit;
  • Robert Majkut –  designer, specjalizujący się w projektowaniu dla biznesu, dyrektor generalny Robert Majkut Design, członek PRO Stowarzyszenia Architektów Wnętrz;

Czołowi polscy architekci opowiedzą o tym, jak teraz wygląda ich praca i co sprawdza się w dobie pandemii. Podzielą się z uczestnikami spotkania cennymi wskazówkami, przedstawią  obre praktyki i prognozy na przyszłość. Moderatorką webinaru będzie Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR i pomysłodawczyni OKK! design – wydarzenia poświęconego najbardziej aktualnym zagadnieniom branży wnętrzarskiej.

– OKK! Design, organizowany przez nas od 2012 roku cykl spotkań, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród architektów, projektantów i firm z branży wnętrzarskiej – mówi Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR i pomysłodawczyni OKK! design. Bazując na wyniesionych stamtąd doświadczeniach, a jednocześnie dostosowując się do obecnej rzeczywistości, chcemy dzięki webinarium stworzyć przestrzeń networkingową branży wnętrzarskiej w online. Jak nigdy dotąd ważne jest teraz realne wsparcie dla branży i inspirowanie architektów do koncentrowania się na poszukiwaniu nowych perspektyw.

Szczegółowe informacje o webinarium znaleźć można na facebookowym profilu wydarzenia https://www.facebook.com/events/262587208108885/ Udział w spotkaniu jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie: https://html.transmisjeonline.pl/okk. Link do webinaru wyślemy dzień przed sesją.

Mecenas webinaru: Geberit.

Partner webinaru: Vasco.

Patronat medialny: Elle Decoration, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Design Alive, Architektura, Magazif.com, designteka.pl.

Organizator: OKK! PR

26.04.2020