triangle shape for background

Przytul Polskę z Endo!

Wystawa „Przytul Polskę” jest częścią największego święta dobrego wzornictwa w Polsce – Łódź Design Festival. To przestrzeń, w której można znaleźć odpowiedzi na ważne pytania: Czy potrafimy z dystansem i sympatią pomyśleć o kraju i o tym, co dla nas oznacza bycie Polakami? Nie mogło zabraknąć na niej firmy Endo, która specjalnie na tę okazję przygotowała różne akcenty. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia łódzkiego wydarzenia w najbliższy, ostatni weekend festiwalu (26-27.05.2018), podczas którego organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji i warsztatów dla dzieci. 

„Przytul Polskę” to wystawa skierowana do całej rodziny, przyjazne miejsce do zabawy, rozmów i twórczości. W projekcie można uczestniczyć na wiele sposobów – od zabaw i konkursów, po dyskusje i warsztaty.  Na wydarzeniu obecna będzie marka Endo, słynąca z koszulek z polskimi napisami w humorystycznym, nieco zadziornym stylu. Projekty firmy doceniło między innymi Muzeum Narodowe w Warszawie. T-shirty można podziwiać w Galerii Wzornictwa Polskiego.

W ramach wystawy „Przytul Polskę”, Endo przygotowało pamiątkowe upominki, konkursy i zabawy.  W strefie relaksu znajdzie się stoisko z misiami wystrojonymi w koszulki z polskimi napisami. Małym miłośnikom książek zostaną rozdane oryginalne zakładki oraz przypinki z grafikami Endo. To jeszcze nie koniec atrakcji! Marka zorganizuje również konkurs na projekt koszulki dla Misia Endo, a także misiowe pieczątki z bezpiecznej farby. W drugi weekend festiwalu odwiedzających przywita wizytówka polskiej firmy – idealny do przytulania Miś Endo w rozmiarze XXL.

Do zobaczenia!

Wystawa „Przytul Polskę” trwa do najbliższej niedzieli, 27. maja.

24.05.2018