triangle shape for background

Justyna Smolec kolejnym gościem specjalnym 12. edycji OKK! design

Justyna Smolec – właścicielka biura projektowego Justyna Smolec architektura & design. Z wykształcenia architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Pracuje w Polsce i za granicą. Od 2001 roku tworzy autorskie projekty wnętrz w zakresie kompleksowego prowadzenia inwestycji od projektu do realizacji wraz z nadzorem autorskim.

Od wielu lat współpracuje z magazynem „Dobre Wnętrze” jako ekspert. Bierze udział w konferencjach, panelach dyskusyjnych oraz prowadzi wykłady. Jest autorką konceptu „Wnętrze Otwarte” podczas Targów Światło.

Justyna Smolec architektura & design to autorskie biuro projektowania wnętrz i architektury. Powstają tu projekty wnętrz dla klienta indywidualnego, tj. mieszkania, domy czy rezydencje, a także obiekty użyteczności publicznej: hotele, spa, restauracje, biura i apartamenty pokazowe. Najbardziej znane realizacje autorstwa Justyny Smolec to wnętrza apartamentów pokazowych Qbik Woronicza w Warszawie, loftów de Girarda w Żyrardowie oraz Villa Park Spa & Med w Ciechocinku.

Realizacje Justyny Smolec: www.justyna-smolec.com

22.08.2017